سایت علوم غریبه , آموزش علم جفر , تله کینزی و بهترین سایت تفریحی
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Latest topics
» خاص ترین عکس های افسانه پاکرو
by Admin Sun Jan 12, 2014 7:42 pm

» عکس های ۲۰۱۴ ترلان پروانه
by Admin Sun Jan 12, 2014 7:41 pm

» عکس های ۲۰۱۴ صدف طاهریان
by Admin Sun Jan 12, 2014 7:41 pm

» زیباترین عکس های روشا ضیغمی
by Admin Sun Jan 12, 2014 7:40 pm

» عکس های ۲۰۱۴ طناز طباطبایی
by Admin Sun Jan 12, 2014 7:38 pm

» ۱۵ راز جهان
by Admin Sun Jan 12, 2014 7:35 pm

» فراماسونری جمعیتی نهان روش برای سلطه بر انسان و جهان است
by Admin Sun Jan 12, 2014 7:33 pm

» زندگینامه حضرت سلیمان(ع)
by Admin Sun Jan 12, 2014 7:33 pm

» چرا به امام زمان (عجل الله تعالی فرجه) اباصالح می گویند؟
by Admin Sun Jan 12, 2014 7:31 pm

» fun77.ir
by shima Sat Jan 04, 2014 3:29 pm

» ترول های بهمن ماه
by Admin Fri Dec 27, 2013 8:23 am

» عکس های جدید و نایاب الناز شاکردوست
by shima Sat Dec 14, 2013 3:20 am

» دانلود کتاب آموزش کامل ویندوز سون
by shima Sat Dec 14, 2013 3:19 am

» کتاب آموزش حرفه ای زبان سی پلاس پلاس
by shima Sat Dec 14, 2013 3:17 am

» داستان های شیوانا نانوا
by shima Sat Dec 14, 2013 3:12 am

» داستان های شیوانا پسر پیرزن
by shima Sat Dec 14, 2013 3:09 am

» داستان های شیوانا آهنگر طماع
by shima Sat Dec 14, 2013 3:07 am

» دانلود کتاب عشق
by Admin Thu Dec 12, 2013 7:16 am

» دانلود کتاب همه چیز در مورد بلوتوث
by Admin Thu Dec 12, 2013 7:14 am

» دانلود کتاب بانک جامع دانستنی های پزشکی از دیدگاه اسلام
by Admin Thu Dec 12, 2013 7:09 am

Top posters
Admin
 
shima
 
the end
 
elf
 
joodi
 
batman
 
سناتور
 
Shahin
 
fanus
 
ghelyuni
 
Add to Google

Share | 
 

 هاله چیست؟

Go down 
AuthorMessage
elf

elf

Posts : 17
Join date : 2013-11-12

PostSubject: هاله چیست؟   Tue Nov 12, 2013 6:11 amهاله چیست و معنی آن چیست؟

کسانی که نمیدونند هاله چیه اول مختصری درباره اش توضیح می دم و بعد میرم سراغ فرمول بدست آوردن رنگ هاله هر شخص !

کسانی که نمیدونند هاله چیه اول مختصری درباره اش توضیح می دم و بعد میرم سراغ فرمول بدست آوردن رنگ هاله هر شخص !
هر انسانی دارای تشعشعاتی هست که به صورت یک هاله دور بدن فرد رو احاطه کرده که این تشعشعات یا انرژی در حقیقت نیروی حیات شخصه . در انرژی درمانی هم از همین انرژی ها استفاده می شه ! به بیان دیگه روح انسان یک چیز غیر مادی هستش و بدن انسان مادی هستش و برای اینکه روح که غیر مادی هست بتونه در درون جسم انسان که مادی هست قرار بگیره باید یه چیزی که نه مادی باشه و نه جسم بین این دو ارتباط برقرار کنه !! که اون همین هاله هستش !!!
هاله رنگهای متفاوتی داره که نشان دهنده شخصیت و طرز فکر و .... است که البته با هر احساسی از قبیل ناراحتی یا شادی و ... این رنگ تغیر می کنه ولی پس از آرامش به رنگ اصلی خودش بر می گرده.
و اما روش بدست آوردن رنگ هاله :
عدد روز تولد را با عدد ماه تولد جمع کنید مجموع آن را به عدد کامل سال تولد اضافه کنید

مثال فرض کنید شما روز 28/بهمن 1363 متولد شدید 28+11=39این عدد را با 1363 که جمع کنید1402 بدست میآید حالا رقمهای این عدد رو با هم جمع کنید در این مثال عدد 7 بدست میآد که مربوط به رنگ بنفش است
نکته۱ : اگر تمام کارهای گفته شده رو کردید و عدد بدست آمده عددی دو رقمی به غیر از اعداد زیر شد باید دوباره اعداد داخل همون عدد رو با هم جمع کنید ! برای مثال اگر بعد از جمع کردن روز و ماه و سال تولد با هم عدد بدست آمده ۱۴ شد باید ۴ و ۱ را با هم جمع کنید که نتیجه ۵ میشه و رنگ آبی بدست میاد !!
نکته ۲ : اگر شما خود را با تاریخ تولد شمسی میشناسید باید این فرمول رو با تاریخ شمسی حساب کنید ! و اگر شما خود را با تاریخ میلادی میشناسید (( میخوایید رنگ هاله یک فرد خارجی را بدست بیارید )) باید این فرمول رو با همون تاریخ میلادی حساب کنید !! و جالبی این فرمول همینه !! یعنی اگه تاریخ شمسی رو به میلادی و تاریخ میلادی رو به شمسی تبدیل کنید جواب اشتباه بدست میاد !!
به هرحال اینم یکی از عجایب روزگار هستش که ما چیز زیادی درباره اش نمیدونیم ولی خوب دانشمندان با تحقیقات زیاد به این نتایج دست پیدا کردند !!

اینم جواب فرمول !! :1 : قرمز

2 : نارنجی

3 : زرد

4 : سبز

5 : آبی

6 : نیلی

7 :بنفش

8 : صورتی

9 : برنز

11 :نقره ای

22 : طلایی
هاله وهاله درمانی

در اطراف و محیط نسل بشر امواج بسیاری وجود دارند که اکثریت قریب به اتفاق مردم از وجودشان بی خبرند و یکی از عمده ترین آنها امواج هاله هایی هستند که اطراف بدن هر فردی قرار دارند و یکی دیگر از آنها امواج هاله های حرارتی بدن افراد می باشد. اگر فردی برای شناخت و تشخیص آن تمریناتی داشته باشد ,ضمن شناخت این هاله ها بهتر می تواند به وجود سایر هاله های بدن پی ببرد و حالت های افراد را بشناسد آنگاه از روی ایم امواج فادر خواهد شد شخصیت و حالت آنها را بشناسد چون رنگ و ارتفاع و قدرت و شدت هر نوع هاله ای دارای معانی و مفهوم خاصی مربوط به خود می باشد.
در زمینه شناخت این هاله ها تمام افراد اگر خواسته باشند به راحتی میتوانند به وجود هاله های حرارتی اطراف بدن دیگران پی ببرند و این امواج را با چشم تن و در حالت عادی مشاهده نمایند و روش تمرین اجرای آن به شرح زیر است.
فردی را در اطاق نیمه روشنی که نور آن حدود روشنایی غروب یا صبح زود باشد مقابل دیوار سفیدی بنشانید. این شخص باید در حدود چهار متری شما در مقابل دیوار نشسته یا ایستاده باشد . اگر دیوار سفید نبود می توانید ملافه سفید یا کاغذی را روی دیوار نصب کنید چون در این شرایط هاله های حرارتی افراد بهتر دیده می شوند سپس ار آن شخص بخواهید حدود پنج دقیقه در همانجا ساکت و آرام بنشیند و حرکات اضافی از خود بروز ندهد ,وشما از آن فاصله بصورت مات به سوی سر و گردن او خیره شوید بطوریکه نقطه خاصی از بدن او را در کانون مشاهده دید خود نداشته باشید و نگاه شما به طور مات و با عمقی زیاد به سوی او باشد. پس از گذشت اندک مدتی نور سفید یا زرد یا مهتابی را اطراف سر و گردن و حتی شانه های وی مشاهده خواهید کرد,که ارتفاع این انوار از چند میلیمتر تا حدود چند سانتیمتر خواهد بود و در بعضی از نقاط این امواج در حال تعغیر دیده می شوند ولی اگر به جسم مادی که فاقد جان است با چنین شرتیطی خیره شوید احتالا نوری را حدود چند میلیمتر در اطراف آن جماد خواهید دید که هیچ حرکتی ندارد و از نظر فیزیکی این نور مربوط به انعکاس نور چشم شما در آن شی می باشد.زمانی که به جسم فرد بی جانی هم نگاه کنید امواج هاله های آنرا بصورت امواج جامدات مشاهده خواهید کرد.ضمن اینکه هر عنصر و موجودی دارای امواج خاصی است که توسط وسایل علمی و فیزیکی قابل رویت و تشخیص است . اخیرا در جهان دستگاههایی ساخته شده است که به راحتی می شود هاله های اطراف بدن را مشاهده کرد و از آنها در هر شرایطی که شخص قرار دارد عکس گرفت و حتی انرژی افراد را که در هر فرد وجود دارد توسط دستگاههای خاصی سنجید و دانست که اشخاص مختلف دارای چه سطح از انرژی هستند و آیا با این انرژی میتوانند به دیگران اثر مثبت بگذارند یا اینکه می بایست انرژی موجود خویش را تقویت کنند.
وجود قدرت و انرژی و امواج در اشخاص مختلف به طوری است که هر موجود زنده امواج خاصی را از خود ساطع می سازد , بدن جانداران منجمله نسل بشر نیز یکی از این منابع را تولید انرژی و امواج استکه به یکی دیگر از آنها هاله های نورانی گفته می شود. برخی از این هاله ها با چشم معمولی و عده ای توسط چشم مسلح قابل رویت هستند. یکی از دلایل وجود هاله های اطراف بدن موجودات نده در این است که خلقت ثابت می نماید نسل بشر و سایر موجودات دارای روح می باشند که این روح در درون تنپوش یا همان هاله ها جای می گیرد و تن پوش نیز اطراف بدن را با امواج پوشانیده و در چهارده نقطه بدن وصل می باشد , ارتفاع امواج هاله های اطراف بدن به تناسب قدرتهای تکاملی, مدیومی , جسمی, روحی , عقلی و ... متغیر هستند, چنانچه فرد روشن بینی در شرایط خاص اطراف بدن افراد را بنگرد در پیرامون محیط آن امواج نورانی و رنگارنگی را مشاهده می نماید که دیدن آنها از قدرت همگان خارج است. این امواج که به آنها هاله می گویند در حالتهای گوناگون تکاملی و قدرتهای روحی وروانی اشخاص به رنگ های مختلفی دیده می شود که ذیلا به شرح چند نمونه از آن می پردازیم.
طلایی :

ویژگی : نامحدود

رنگ طلایی نشان دهنده ی قدرت ، پیشرفت معنوی ، از خودگذشتگی ، الهام بخشی و هماهنگی ( هارمونی ) است . طلایی رنگی الهی است . طلایی قوی ترین رنگی ست که کسی می تواند آن را داشته باشد . این رنگ به افرادی اعطا شده که در مقیاس گسترده ای قادر به انجام هر طرحی که به ذهن شان خطور کند هستند و در آن راه به مقصود نایل می شوند . آنان افرادی با نفوذ ، کوشا ، بردبار و هدف دار هستند و اغلب در اواخر عمر به بزرگ ترین هدف خود دست می یابند . تعجبی ندارد که هاله های دور سر مقدسان و روحانیون طلایی رنگ است تا اقتدار نامحدود آنان را به نمایش بگذارد . این افراد از قبول مسئولیت های سنگین و دشوار و مبارزاتی که از حیطه ی راحتی و آسایش آنان فراتر است لذت می برند .

نقره ای :

ویژگی : آرمان گرایی

تشخیص این رنگ در زمینه ی هاله غیر عادی است . اگر چه غالبا در یکی از رنگ های دیگر هاله دیده شده است . افرادی که دارای این رنگ هستند سرشار از عقاید مهم ولی غم انگیز اند که بیشتر آنها غیر عملی است . این افراد معمولا انگیزه ندارند و بیشتر رویایی هستند تا مرد عمل . به محض اینکه آنها انگیزه ای پیدا کنند و فکری به ذهن شان خطور کند که ارزش پیگیری داشته باشد ، تماشای پیشرفت شان دیدنی و لذت بخش است . از ویژگی های افرادی که هاله ی نقره ای دارند آرمان گرایی ، بصیرت ، شهود ، خوش بینی ، رویا بینی و بیداری معنوی است . آنها از رو به رو شدن با ایده های بزرگ لذت برده و می توانند در تصورات و رویاهای خود فرو رفته ، و وقتی همه چیز باب میل آنها باشد شادترین انسان های روی زمین هستند .

هاله رنگ سبز تیره: این نوع هاله ها مربوط به افراد متعصب می باشد , حال این تعصب می تواند عقیدتی ناموسی ملی و یا هر نوع تعصبی باشد.ضمنا متعصب کسی است که در زندگی خود از احساسات خود بیشتر استفاده می کند و در اکثر موارد عقل خود را بکار نمی گیرد.

هاله قرمز روشن: رنگ هاله دختران و پسران در سنین بلوغ به این رنگ در می آید و پس از مدتی که این حالت فروکش کرد تعغیر می نماید و به رنگ اصلی که مربوط به حالتهای زندگی و تکاملی وی است در می آید و ارتفاع این هاله ها کوتاه می باشد.

هاله کبود تیره: اکثر روحانیون و افراد متدین جهان که غیر از مطالب دین و مذهب به هیچ چیز دیگر نمی اندیشند و در زندگی خود چهارچوبی از زمینه و علوم و روایات ساخته اند و غیر از آن مطالب هیچ چیز دیگری را نمی پذیرند دارای چنین هاله ای می باشند.
هاله سفید روشن: افراد صبور و, جوانمرد , ورزشکار دارای هاله هایی به این رنگ هستند .این افراد جزو کسانی می باشند که گاهی زندگی خود را برای نجات فرد دیگری بخطر می اندازند حال این خطر می تواند مادی , اجتماعی ,خانوادگی ,دوستی و ... باشد
هاله سرخ کمرنگ: مربوط به افراد شهوتران و کسانی که جنون جنسی دارند می باشد گاهی اتفاق می افتد که این افراد برای ارضاء غرایض جنسی خود بسیاری از مردم را می کشند< تا به نیت پلید خود برسند
هاله سرخ پر رنگ:این هاله مربوط به افراد عصبانی, بی گذشت و انتقام جو می باشد و اکثر افرادی که در کشتارهای افراد دخالت دارند مانند سرداران و جلادها و ... دارای هاله هایی به این رنگ هستند.
هاله شیری: مربوط به افراد پر حرف و پر چانه می باشد این افراد وابستگی های زیادی به مادیات دارند و ارتفاع هاله این اشخاص کوتاه است.
هاله رنگ خاکستری: مربوط به افراد مریض می باشد و چنانچه این رنگ در بین رنگ اصلی هر هاله دیگری در محلی مشاهده شود نمایانگر مریضی آن شخص در آن نقطه از بدن است.
باید توجه داشت که این نوع هاله ها توسط هیچ یک از افراد در حالت عادی قابل رویت نمی باشد, مگر اینکه در شرایطی خاص و توسط فرد روشن بینی امکان دیدن آن فراهم گردد و چنانچه فردی به شما نگاه کرد و رنگ هاله اطراف بدن را دید و فورا گفت باید بدانید که وی هیچ اطلاعی از علوم روحی و حقیقت گویی ندارد.

موارد زیر نیز درباره شناخت هاله های افراد قابل توجه است:

الف -ارتفاع هاله در تمام قسمتهای بدن یکسان نیست

ب - افراد روشن بین با تجربه , در حالت های خاص با تعغیر رنگ هاله ها , محل درد یا ناراحتی فرد را از روی رنگ هاله ها تشخیص می دهند.

پ - هاله های هر موجود زنده به جسم اثیری آن مربوط است و پس از مرگ نیز جذب جسم اثیری می شود.

ت-وجود هاله ها می تواند تا حد زیادی روحیات اخلاقی و رفتاری شخص را در هر زمانی نشان دهند.

ث - در اکثر مواقع رتگ هاله های افراد تعغیر می کنند , یعنی ممکن است یک نفر در یک روز چندین رنگ هاله به خود بگیرد که پس از کسب آرامش هاله او به رنگ اصلی بر می گردد.

ج- ارواح با مشاهده هاله های افراد در می یابند که با کدامیک از اشخاص قادرند بهتر تماس برقرار کنند.

چ - زمانی که مدیوم در خواب روحی یا خواب هیپنوتیکی است < توسط قدرتهای روحی می تواند رنگ هاله های مریض راببیند و بازگو نماید و حتی مریضی و ناراحتی او را تشخیص دهد.

Back to top Go down
View user profile
 
هاله چیست؟
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
انجمن ترکبوز :: علوم ناشناخته-
Jump to: